| biancaa_9281 a întrebat:

De ce simt nevoia sa flirtez cu alti baieti cand prietenu nu e in oras desi nu vreau sa ma despart de prietenul meu pentru nimic in lume si il iubesc enorm :d

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E pur si simplu nevoia de a-ti confirma tie ca inca se mai poate.Ciudat,mereu am crezut ca nevoia asta se manifesta numai de cealalta parte a baricadeiwhistling

| lavynika a răspuns:

E normal.Nu ti-ai pus garou pe mana.Trebuie sa socializezi, sa cunosti cat mai multe perosane.

| andreeada a răspuns:

Nu esti de condamnat. E ceva firesc macar recunosti nu ca altele care se dau usa de biserica!winking

| AnAiA a răspuns:

Depinde de cat timp sunteti impreuna.desi il iubesti si nu vrei sa-l perzi. exista` posibilitatea sa` te fi saturat de el.nu intr-un sens rau. Daca` este asa.simti nevoia sa frecventezi si alta` lume.alti baieti. :p Nu`ti face griji. daca` nu vrei sa-ti pierzi relatia si totusi vrei sa te vezi cu alti baieti, ai grija` sa` nu saruti pe altcineva. sau mai rau : sa` intretii rapoarte sexuale cu un alt baiat! :* Sper ca` ti-am fost de ajutor! love struck