| AnneSweet a întrebat:

De ce sunt asa sensibila? la filmul lessie am plans de vreo 6 ori :s

Răspuns Câştigător
| silvipisicutza a răspuns:

Nu-ti face griji nu esti singura care a plans la lessie. Eu l-am vazut de 3 ori si de fiecare data am plans. Poate asa esti tu. Daca ai fost crescuta mai bland si bibilita mereu asa ai ramas (asta e cazul meu), daca ai fi fost crecuta altfel posibil sa nu fi fost asa. Cred ca parintii sunt de vina. FUNDITA?puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Că ești femeie...

| Anonima264 a răspuns:

A.Tea emotionat filmul!
b.Asta este felul tu de a fi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au taiat niste ninja ceapa cand s-a terminat filmul.

| rousz a răspuns:

Buna! Unele filme te emotioneaza atat de tare incat nu te poti abtine din plans! E ceva inexplicabil

| NiiEla6 a răspuns:

Nu-i nicio problema, asa sunt unele fete! Si eu am plans mult la Lessie.

| thpop a răspuns:

Pentru ca asa esti tu. si eu sunt foarte sensibila. nimeni nu`ti poate explica 'de ce?'