| elypisssy a întrebat:

De ce sunteti rai eu nu va suport imi vine sa plang de ce am intrat aici daca voi ma tratati urat degeaba m-am logat daca ma urati si nu vreti sa ne intelegem de ce nu vreti de ce il iubesc pe justin bieber si pun punct.

Răspuns Câştigător
| Sin a răspuns:

1.Habar nu ai pentru ce e acest site.Nu se numeste "Fanii lui JB". Si nici nu are ca scop intalnirea fanilor lui JB.Suntem si adulti pe aici, nu numai copii cu toane.
2.Il iubesti, si? Ce astepti sa facem noi?
3.Ai nevoie de un psiholog.Urgent.Si asta o spun la modul cel mai serios.

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Fata draga, ai cam sarit calul cu JB al tau! Am mai vazut fani, dar tu... exagerezi!

| anaid a răspuns:

Uite ce e eu nu am nimic nici vu tine nici cu Justin Beiber ala dar ii cred si eu pe astia care spun ca s`au saturat de tinelaughing
adica noi suntem aici sa rezolvam probleme ca de cat serioase.nu ca a ta nu ar fi dar tie iti trebuie o persoana specializata in domeniu. un psiholog mai exacthappy

| Helvete a răspuns:

Hei, chill out! straight face Exagerezi, nu cred ca te uraste nimeni. Poate uneii gasesc cam deranjante intrebarile tale in legatura cu el, dar nu cred ca te uraste nimeni. Calmeaza-tewinking. straight face

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Nu trebuie să fii deloc supărată! Nu are nimeni nimic cu tine, nu vrem să te împușcăm; și eu, personal, nu am nimic cu tine. Faptul că ceilalți utilizatori au spus că nu merită să faci o mare dragoste pentru JB nu înseamnă că au ceva cu tine sau sunt răi. Fiecare om are voie să își exprime liber părerea! Și nu te urăște nimeni! De aceea site-ul se numește TOȚI pentru unu. Pentru că aici ne ajutăm, nu ne urâm. Faptul că cineva nu îl „iubește" pe JB nu înseamnă că te urăște!
Asta în primul rând.
Și în al doilea rând: nu poți spune că îl iubești! A iubi înseamnă cu totul altceva, ceva diferit de manifestarea ta. Tu nu îl iubești, tu îi porți o simpatie!
Așa că nu gândi pripit! Pa pa!

| LoveAngel223 a răspuns:

Eu una nu am nimic cu tine nici cu justin bieber dar sa nu exagerezi cu el

| YOLO3e333 a răspuns:

Nu ai cum sa fi cu el! Gandeste-te putin probabil ca nici nu a auzit de Romania.

| YOLO3e333 a răspuns:

Cati ani ai?
Presupun ca ai in jur de 10 ani.
Hai sa iti explic ceva...Nu ai cum sa fi cu Justin Bieber din nenumarate motive.Nu ai cum sa vorbesti cu el, nu esti singura fana infocata si daca ii spui cat de mult il iubesti tu pe el crezi ca o sa fie cu tine? Crezi ca o sa iti raspunda? Primeste peste 1000 de scrisori, mesaje si e-mailuri care ar fi sansele sa iti raspunda?! Nu te gandesti putin ca te faci de rusine cu aceste intrebari stupide?

| JustLoveJBForever a răspuns:

Te intelegwinking