| SmartLier a întrebat:

De ce sunteti tristi de obicei?

11 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Pentru ca sunt un geniu.

| Twix4Ever a răspuns:

Pentru ca de obicei complic lucrurile si nu gasesc o solutie...

| positivity a răspuns:

Depinde.
Uneori pentru că iau o notă mică, știind că am învățat încontinuu dar nu am fost destul de atentă la test.
Alteori din cauza prietenilor. Pentru că mă bârfesc mereu, şi niciodată nu vor să mă înțeleagă.
Deci viața mea se învârte în jurul școlii şi al prietenilor care nu sunt nimic altceva decât nişte idioţi care nu mă respectă absolut deloc, dar eu încă îi consider prieteni.

| Mădă0611 a răspuns:

Ma simt prizoniera in propriul corp, sunt si claustrofoba. laughing

| Maomau a răspuns:

De obicei nu suntem tristi!

| Predator30 a răspuns:

Ca ne concentram pe prea multe lucruri si ni se spar toate in cap avem probleme laughing

| FuckSchool a răspuns:

De obicei suntr trista, dar degeaba. Ma gandesc la un anumit lucru si mi se pare ca am atat de multe probleme in cap, incat nu o sa le pot rezolva pe toate.

| CichasEmo a răspuns:

Ca nu poate nimeni sa ma inteleaga.Cea mai buna prietena sta departe, si nu am cui sa ma descarc.E chiar nasol! Pierd foarte multe persoane dragi dar si lucruri speciale pentru mine.Nici unde nu-mi gasesc locul.Nici nu mai am lacrimi sa plang! Doar seara cand privesc luna si stelele, ascultand melodia ''My heart will go on'' si ''Stay with me'' ma simt in largul meu.Colegi mei de clasa m-au parasit fiindca invat foarte bine si sunt o tocilara. Uneori imi vine sa mor de atata singuratate!;-(;-(;-(

| SmartLier explică (pentru CichasEmo):

Exact asa este si cea mai buna prietena a mea. Si ea plange cand nu se simte bine si cand eu plec acasa (pentru ca stau departe de ea sad ).
Parca sunteti aceeasi persoana. big grinsmugsmug

| CichasEmo a răspuns (pentru SmartLier):

E...Mai sti?

| ChalkOutline a răspuns:

-Mi-e dor de cineva.
-Am asteptari de la cineva.
And the third... love hurts.