| denisTiky a întrebat:

Voi de obicei unde va gasiti linistea? Adica, cand sunteti stresati, sau enervati,tristi, etc.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Manc dulciuri ca sa imi cresc dopamina in creier =asta da o stare de fericire =din pacate nu e sanatos, de la o vreme ascult muzica de relaxare

7 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Ies in oras intr-un barulet sau cafenea. Caut sa merg cat mai mult pe jos. Cand eram adolescenta imi placeau filmele sau jucam carti, cand aveam ocazia.

| HazelEyes77 a răspuns:

Prefer sa stau singura, sa fac plimbari lungi in natura si bineinteles ascult muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In carti.Citesc.Si in singuratate.

| AdrianVoicu a răspuns:

In muzica si cand muzica nu mai functioneaza ma retrag in munca

| munteanuionvictor a răspuns:

Intru pe TPU sau mă plimb prin oraș.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)!
Cand ma pun in pat sau cand ma joc pe net.

| Vlãdy_Vlãdy_1998 a răspuns:

Eu ascult muzica ma joc ma duc intr-un loc linistit sa fiu singur stau si ma gandesc la lucrurile bune