| AnimeLuverBoi a întrebat:

De ce tatăl meu m-am parasit?

Răspuns Câştigător
| ancaval a răspuns:

Nu trebuie să știi răspunsul. Trebuie să-ți vezi de viața ta și să uiți oamenii care te-au scos din viața lor.

5 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu te a părăsit. Doar si a refăcut viața. Nu are legatura cu tine. A vrut o schimbare, a dorit să trăiască altfel. E mai bine sa n ai tata decât să stai langa un tată nefericit.

| aXy99 a răspuns:

Numai el stie raspunsul.
Daca ne dai niste detalii, ne-am putea da cu parerea, dar nu cred ca ar fi relevant.

| aimullah123 a răspuns:

Cum adica te-a parasit?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Oamenii au multe defecte și sunt imprevizibili, uneori nici ei nu știu ce fac și de ce fac unele lucruri.

| mgtow a răspuns:

Nu a fost in stare sa isi creasca copilul