| Kaptive a întrebat:

De ce vi se pare voua barbatilor ( unora dintre voi ) o femeie atragatoare cand isi da parul dupa ureche?

Răspuns Câştigător
| R0MW4LD a răspuns:

Desi nu este o regula si nu pe toti ii atrag aceleasi lucruri, in momentul in care o femeie isi da parul dupa ureche dezvaluie una dintre cele mai erogene si estetice parti ale corpului feminin si anume gatul. Ca si regula de estetica, partea e intotdeauna mai sugestiva ca intregul. Asimetria creata de podoaba capilara (par) pune in evidenta gatul.

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Pare atragator.

| Prose15 a răspuns:

Atata sexyy

| StRuMP a răspuns:

Pe mine unu nu ma atrage ..parul dupa ureche ii pot scoate in evidenta urechile de elefant in cazul in care le are mari.laughing

| Kaptive explică (pentru StRuMP):

Am precizat mai sus " unora dintre voi " big grin