| mssanonima a întrebat:

. De ceva timp tot trec prin aceleasi chestii...in legatura cu baietii.imi place un baiat, vorbim, ne tachinam. pot zice ca in tot acest timp inima imi bate tare, il plac totul insa pana ma combin cu el. Ok, cand sunt cu el parca vreau sa fiu inapoi singura, parca nu il mai plac.Repet, nu stiu ce este cu mine. in general patesc asta si nu inteleg motivul.am nevoie de niste sfaturi.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Poate ca el nu iti mai acorda la fel de multa atentie, sau nu se mai da la tine in modul ala in care te-a astras, facandu-te astfel sa te indepartezi incet incet. Asta e parea mea, poate o vei considera fara logica sau in alte feluri dar asta ehappy asta e parerea mea si sper cat de cat sa-ti fi fost de ajutortongue. Succes! si craciun fericit!:*