| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp vorbesc cu o fata pe mess. e la mine la liceu. Ea stie acest lucru. Faza tare e ca e ca ea trece pe langa mine de cateva ori pe zi. Ea nu ma cunoaste iar eu nu am curaj sa-i zic ceva. Cum sa fac sa o abordez?

Răspuns Câştigător
| Artemiss a răspuns:

Eu as saluta-o cand trece pe langa mine si m-as baga in seama cu ea...mai cu tupeu...'Hei sunt baiatul cu care vorbesti pe mess, x'. Daca nu ai curaj nu vei reusi in viata...merge treaba merge, daca nu nu...asta este... fete mai sunt...si in legatura cu subiectele de discutie...stai linistit ca sunt sigura ca te descurci...fii doar tu insuti, fara perdele.Succes

23 răspunsuri:
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Lasa messenger-ul, nu te prezenta drept baiatul de pe messenger. Pur si simplu gaseste un motiv stupid sa intri in vorba cu ea. Oricare! Sau zambeste-i! Incearca doar si ai incredere in tine!

| mada12 a răspuns:

laughing intr-o zi...la liceu.laughing incepe sa vorbesti cu ea...si chesti din astea.si? asar dupa ce am terminat de vorbit ai mai stat pe mess?
Si tot din astealaughing

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

1.scrie cum trebuie
2.nu are logica... ce stie ea? ca vb cu ea pe mess? imi dau seamalaughing
3. vb cu ea pe mass dar fata`n fata nu va salutati?
4.cum nu te cunoaste daca vb cu ea pe mass? si daca ai zis ca stie? sau vb cu ea dar de fapt nu stie cu cine vb?laughing omg!
5. tu esti baiat sau? cum sa nu ai tupeu sa saluti o fata...stai linistit ca nu va face ea prymul pas...

6...
nu mai stiulaughing
revin daca may e ceva!laughing
pa pa
noapte bunalaughing

| Ianaaable a răspuns:

Stai linistit ca daca vorbiti pe mess, aveti ce sa vorbiti si face2facehappy
Propune-i cand mai vorbiti sa va vedeti, sa va intalniti si vezi ce zice. Nu trebuie sa va intalniti neaparat la scoala, gasiti alt locwinking
Succes!

| Anonimus_1246 a răspuns:

Da buna si ideea madalinei... s-au daca iese brusc intreab-o dc a iesit...sau iesi u fara sa ii zici nimic si a doua zi ceriei scuze zii ca tia picat netuwinking e o idee buna bft

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea stie cum ma cheama, stie ca suntem la acelasi liceu, dar nu a vazut niciodata o poza cu mine.eu o stiu dupa hi5 si poza de la av.si am vorbit o gramada de lucruri.De asta ma tem ca, stand cu ea fata in fata nu o sa avem ce vb.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am varsta de 17 ani. nu stiu cum te pot ajuta. dar vreau sa. ti spun sa lasi rusine ala o aprte. sa te abgi in seama cu ea .sa vezi daca si ea te place. plus ca daca simti ceva pentru ea. ar trebui sa va vorbiti mai des. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii zici buna... ea o sa iti zica buna... tu zici c f? ea o sa zica bine! tu o sa ii pui intrebari anasafel incat sa afli mult mai mult despre ea. apoi vei sti ce gen de fata e si cum sa o abordezi de exp...azi fetele sunt rebele asculta muzica rep... puinele manele.hip hop si hause si nu le mai plac baieti timizi asa ca treci la treaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci In primul rand cunosc si eu o fata...imi place de ea da nu stiu cum sa o abordez... ce sa vb cu ea cand ne intalnim la liceu... ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci cunosc si eu o fata si imi place de ea... Dar nu stiu cum sa o abordez cand ne intalnim la liceu... Ce sa vorbesc cu ia...ajutati-ma...contactati-ma la id dj_muxy plzzz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand treci pe langa ea ii spui ca aseara nu ai mai putut sta pe mess din cauza ca na...gasesti u ceva si apoi o sai pice fata...silaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as zice cand trece pe langa tine sa o bagi in seama precum"Buma cf" va faceti cunostinta si ii spui ca ai vrea sa te combini cu ea daca si ea vrea, desigur. Ii spui ca e draguta si alte complimente o inviti la un suc si va cun si mai bine.Eu asa as zice...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa vorbesti cu ea daca vrea sa ieasa cu tine la un suc seara si zii daca vrea sa va conbinati si asa veti fii in preuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zi si tu cf frumoso sau ceva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba fatzi kuraj sh opreshte-o.shii zici. ce faci wa fata nu mai bagi lumea in seama.sh ea o sa te intrebe cine esti. u ii zici ca estibaiatu d p mess cu id... sh na ea o sa fie nevoita sa vb cu tine.sh at u o aburesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut nu cred ca ma cunosti sunt madalin din slatina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti curaj si invit-o la un suc sau altceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca : "buna ce faci ma cheama... cr4e ca ma stii de pe mess"
continua discutia normal... merge. in GENERAL priveste-o in ochi etc. happy

| dragooosh a răspuns:

Am 17 ani si am o prietena de 4 zile uite cum am facut eu este fix povestea ta.1zi am vb pe mess si i-am propus sa ne vedem la un suc ea desigur a zis ca se va gindi...2 zi ea a venit la noi la liceu la o prietena eu am zarito si i-am reamintit de intrebarea mea daca vrea sa esim la un suc ia a zis ca trebuie sasi astepte prietena o salut si plec mergind la 3 min ma ajunge deurma si spunindumi stai un pic vazind asta i-am propus din nou la suc ea a fost de acord am fost la suc am vb si i-am propus sa ne intalnim si a fost de acord si iaca na asa pina in ziua de azi suntem impreuna te-as sfatui sa incerci sa nu fii rusinos sa faci sati atingi scopu la suc am vrut pai la suc sau na. Incearca ar fi o metoda ft bine... Fundita tongue

| radu093 a răspuns:

Buna! am si eu o fata la scoala si vreau sa fiu cu ea! cred ca si ei ii place de mine! nu stiu ce sa fac? i-am spus ca o iub! mai dati-mi si mie sfaturi ce sa-i zic sa fiu cu ea ca inca nu mi-a dat rasp!

| radu093 a răspuns:

Buna! am o fata in clasa pe care imi place de ea! nu stiu cum sa o cuceresc si cei sa-i zic! vreau sa ma pun cu ea pe bune! i-am spus ca o iubesc! ast rasp de la ea! dati-mi si mie sfaturi ce sa fac! sa vb cu ea pe mess?

| lucy_5668 a răspuns:

Eu as trageo de o parte si ii spun stai sa vorbim si noi ca m-am plictisit numai pe mess vreau si fata in fata, si dupa zilnic o salutam, vedeam daca vrea sa stea de vorba cu mine.