| Ingrid16V a întrebat:

De ceva vreme mi se pare ca totul imi merge prostcryingma cert cu mama mai mereu, si plang fara sa am motivecryingnu stiu de cestraight face
Cum scap de starea aceasta:-s
Multumesc!sad

Răspuns Câştigător
| pItIcOt_7652 a răspuns:

Sunt/eram in aceeasi situatie.eu sincer scap de aceasta stare cand ma duc la scl, uit de tot iar ca sa nu mai plang fara motiv ma pun sa dorm cand vin de la scl...:-p desi cand ma trezesc trebuie sa mai vars cateva lacrimi din cauza unei pers

3 răspunsuri:
| Ingrid16V explică:

Nu credraised eyebrows

| ioana_6047 a răspuns:

Si eu am trecut prin aceasta stare...nu ai ce sa faci sadai o perioada mai proasta insa trebuie sa ai credinta in Dumnezeu ca totul o sa fie bine, incearca sa nu te mai enervezi din orice, linisteste-te ascultand muzica, plimbate, iesi cu prietenii, nu sta izolata ca asa o sa fie mai rau.Ai grija de tine ai sa treci cu bine peste toate!

| mispis a răspuns:

Ai nevoie de o plimbare cu :>prietenul tau, de melodia asta: http://www.youtube.com/watch?v=tI3UUQWIk0E si sa vezi cum iti trece:*Veti rade intruna:))
>:D:D