| GreenShinyApple a întrebat:

De curand m-am indragostit cu un baiat din clasa paralela.Am mai vorbit cu el dar nu ne chiar cunoastem.Cum pot sa ma apropii de el.si apoi sa devenim mai mult decat prieteni.Ajutor!

1 răspuns:
| BubblineDance a răspuns:

Pai daca ai prietene la clasa paralela te poti duce "in vizita" pe la ele si din una in alta sa intrii in conversatie cu el.Fa rost de nr lui de tel sau id lui de mess si incearca sa va cunoasteti mai bine.
Dupa ce esti sigura ca va intelegeti super, poti vorbi cu el deschis, dar numai dupa ce ai destula incredere in el. In conversatie intrii cu el cand gasesti un subiect comun care sa il fascineze, daca vezi ca il plictiseste schimba-l. Incearca sa te interesezi de lucrurile care ii plac.

Succes! :*