| anonim_4396 a întrebat:

De curiozitate cati dintre voi se uita pe eticheta produselor pe care le consuma?

mancati mult si prost sau putin si bine, ce ziceti?

sunteti cea ce mancati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca iau o punga cu chipsuri nu ma mai uit la ce contine...stiu ca imi place si oricum nu scrie decat niste nume luuungi si pe care nu le intelege nimeni.
interesanta intrebare.cred ca trei sferturi din populatie procedeaza la fel.

1 răspuns:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Daca te referi sa ma uit la data de expirare da. Fiindca mi-e sila de gandul ca mananc ceva expirat. Nu pot sa zic ca nu-mi plac chipsurile dar nu mananc multe. Imi plac si fructele dar nu toate. Nu pot zice ca mananc numai putin si bine si numai natural si chestii de-astea.