| Alrawan a întrebat:

De ieri seara nu'mi mai merge sonoru la pc -.- si nu mai apare nici iconita cu difuzoru ala in stanga jos langa ceas >.< ( si cand aprind pc-ul, sau asa... boxele fac "beep" thinking ) Ce are? Si cum as putea sa'l fac sa mearga?
Thanks. ^^
fundita` [scuze pentru categorie`]

1 răspuns:
| Mariusica369 a răspuns:

Parerea mea este ca s-au sters driverele de sunet,,, ceea ce ma face sa ma indoiesc de acest lucru este acest ''beep''. esti sigur ca se aude din boxe? sau de la PC.(in interior, pe carcasa e un difuzor ce nu are treaba cu driverele)...in concluzie problema ta este driveru' de sunet.