| anonim_4396 a întrebat:

De la inceputul anului acestuia, am inceput sa ma schimb. Mi-am schimbat fizicul, in sensul ca m-am tuns, unii zic ca in stil emo, dar m-am tuns in stil Selena Gomez. Doamnei profesoare de engleza nu-i place bretonul, nu-i place ca rad, nu-i place ca vorbesc. Faza e ca de la inceputul anului acestuia, am inceput sa-mi schimb si caracterul, adica nu am mai vrut sa invat, le-am spus si parintilor. Dar profesoara ma stia ca anul trecut si s-a plans la diriginta, iar diriginta mamei. Cand mi-a zis mama a auzit si tata. Mama zicea ca m-am drogat, iar tata o tinea una si buna ca nu am invatat o definitie(nu a bagat de seama ce a zis mama). Eu de nervi am plecat si i-am lasat ca... Imi place cum m-am schimbat, sunt agreata, insa mai este o problema. Foarte multi ma striga "emo", poate din cauza tunsorii, insa nu stiu cum sa-i conving ca nu sunt. Nu stiu ce sa fac. Inainte gaseam mereu un loc cald in familie, insa nu stiu ce m-a apucat, m-am certat cu parintii. Sa fie perioada preadolescentina? Help!

Răspuns Câştigător
| Keli a răspuns:

Incearca sa nu te impaci cu ai tai.crd ca asa te vei simti mai bine happy Si incearca cat de cat sa inveti si la scoalawinking daca spui ca te intelegi bine cu totit colegii si ca nu esti retrasa.nu vad motiv pentru care ar spune restul ca esti emo.deki e posibil sa fie din cauza tunsori, dar daca tir iti plk nu ti-o schimbawinking

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pre. scolaralaughing

| KaRa23S a răspuns:

Zile ca sunt prosti, la mama zii femeie nebuna, debitezi numai tampenii, mintea ta fata in continuu si asteapta viata ta salariu apartamentul si invata asta e important