| NiiiaaRawwr a întrebat:

De o luna sau doua -nu sunt sigura- ma doare uneori -nu mereu- in partea stanga a abdomenului, uneori in fata iar alteori resimt durerea in spate, care ar putea fi cauza? Imi e frica sa merg la analize, ce ma sfatuiti sa fac?

3 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Daca iti e frica sa mergi la analize, atunci poate problema ta se va agrava din ce in ce mai mult. Vorbeste cu parintii si fugi repede, nu mai astepta! Gandeste-te si la sanatatea ta! Bafta!

| VadTot a răspuns:

Pai nu avem altceva decit sa te sfatuim sa mergi cit mai repede la medic.si sa ti faci analizele.cu cit intarzi cu atit problemele ti se va agrava si decit sa ti se agraveze sanatatea mai bine du te fugutza la medic si fa ti analizele fara teamahappypoate nu ai ceva grav(:dar daca stai fara sa mergi la medic.situatia ti se poate agrava! iti Doresc multa sanatate si nu ti mai fie teamasad ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceleasi dureri le simteam si eu.mi-am facut analizele si nu am nimic. poate fi de la un efort sau cine stie. oricum fa-ti analizele. nu ai nimic de pierdut.hee hee o seara placuta