| brunett3 a întrebat:

De revelion ma intalnesc cu fostii mei colegi de la tara. Mam mutat la oraswinking

Imi da ti cateva idei ca sa ma distrez happy si cum ii pot face sa le para rau dupa mine? big grin

Cum le pot arata ca sunt superioara lor? happyhappy

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu eşti superioară nimănui. În faţa lui Dumnezeu, toţi suntem egali.Nu ai de ce să demonstrezi cuiva că eşti superioară. Dacă într-adevăr vrei lucrul acesta, realizează un lucru măreţ, de care să te mândreşti, iar cei din jurur ltău să te aprecieze.

| sefwefhiff a răspuns:

In primul rand.Nobody4Nobody taci drk cat despre intrebarea ta cred ca Tehnologia te poate ajuta sa pari/arati/fi superioara.Trebuia sa dai mai multe detalii oricum.de ex. din ce comuna sunt ei si in ce oras esti tu acum!