| JustBlack92 a întrebat:

De unde a venit moda asta cu facebook, ca mi-e nu imi place, toti ma intreba prima oara ai facebook, de ce sa ajuns aici, ca mi se pare o tampenie facebook, e o pierdere de timp,(privesti viata altora), vorbisem cu niste fete pe mess si toate ma intrebau de facebook, si le-am spus ca n-am, si una dintre ele imi spune suntem in secolul 21 si nu avem facebook, cand am am vazut ce a scris daca n-am ras sa mor, numai bine.

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să facem cu Facebook-ul? La ce ajută?
Pa, pa.

| EuAli a răspuns:

Ai mare dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aşa gândeam şi eu, ce să fac cu facebook-ul, dar crede-mă că o să-ţi placă, ai o mulţime de prieteni şi e chiar fain.
Te pup!

| JustBlack92 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred, am amici si am vazut la ei cum este cu facebook'ul si e nasol, numai bine.

| robijam a răspuns:

Si pe mine sincer ma enerveaza, am avut un cont cu vreo 40 de prieteni, unii radeau de mine cum de am doar 40 ei avand si 1000 si ceva ( din care mai mult de 50 sigur nu cunosteau ), oricum contul meu l-am sters. Cel mai mult ma enerveaza prezentatorii TV care zic din cand in cand "nu ai Facebook nu existi".

| JustBlack92 explică (pentru robijam):

Stiu la ce te ajuta daca ai 1000 de prieteni daca tu nu ii cunsosti, in viata daca ai un singur prieten este de ajuns, un prieten faci cat 1000, numai bine.

| FUCKy0u a răspuns:

Ai are dreptate.Asa eram si eu.Toata lumea ma intrebam dac am facebook si spuneam ca nu.22 prietene de-ale mele mi-au facut 2 conturi pe care nu intru, deci sunt de acord cu tine. Explicatia:ne place noua sa pierdem timpul dar sa spunem ca am facut ceva si folosim retelele astea inutile.

| MickyloveAndySixx a răspuns:

Sincerr... nici mie nu prea imi place! sad si si eu uram ininainte faza asta k toata lume ma intreba daca am fb! angry si acum am fb, pentru ca sa nu mai isi bata joc lumea de mine ca nu am. si na! sigh

asa era si cu hi5, si acum daca aude lmea ca ai hi5 rad de tine! fii calm ca imediat trece "febra facebook" si o sa se inventeze altceva si cu facebook-ul o sa se intample ca si cu hi5-ul!winking

| JustBlack92 explică (pentru MickyloveAndySixx):

Nu e este de ras, si la referire ce ai spus printre ultimele randuri, nu este asa, pai poate sa apara mai ceva ca facebook ca tot nu imi place, intr-o buna zi o sa isi dea seama lumea ca e o prostie facebook, dar atunci o sa fie prea tarziu, numai bine.

| MickyloveAndySixx a răspuns (pentru JustBlack92):

Stiu ca este o prostie!
Si nu am zis ca o sa iti placa ce o sa apara! ci k lumea o sa fie interesata mereu si mereu de cate altceva cu care sa isi ocupa veata si sa si-o distruga!

| Earthroot a răspuns:

Alt fel de tv, mai putine secvente pe secunda.

| RememberToSmile a răspuns:

Nici eu nu am facebook deci nu pot decat sa sustin tot ceea ce ai spuslaughing Bravo! si cred ca s-a ajuns la asta din cauza faptului ca toti vrem sa fim cat mai populari, faimosi si admirati insa ei se amagesc cu mii de prieteni falsi pe facebook pe care ii pierd imediat ce au inchis calculatorul.

| JustBlack92 explică (pentru RememberToSmile):

Eu nu sunt de aceeasi parere ca daca avem facebook suntem faimosi, sunt de aceeasi parere cu tine la ce ai mentionat mai sus, ca sunt mii de prieteni falsi, numai bine.

| RememberToSmile a răspuns (pentru JustBlack92):

Eu ma refeream la faptul ca, atunci cand te intalnesti cu o persoana printre primele 3 intrebari se afla si daca ai facebook, iar daca raspunsul e nu acea persoana o sa zica ceva de genul "WTF! Nu ai facebook nu existi".Nu am zis ca daca avem facebook suntem faimosi.

| JustBlack92 explică (pentru RememberToSmile):

Am inteles!