| Anonimus4Ever a întrebat:

-De vocateva zile am o problema destul de nasola da nu stiu de la ce am nuste simtome nasoale ele sunt urmatorele:
-Vad asa deadata fara motiv totu in ceata ma ea cu ameteli dinalea mari o durere de cap si imi pierd echilibru de la ce? mi se intampla aproape in fiecare zi sad

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna
ti se intampla cand te ridici de pe pat sau scaun?
esti anemic/a asa mi se intampla si mie...

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Ai lipsa de fier in organism...
mie mi-a dat mai demult niste pastile ferretab se numesc si nu stiu ce vitamina (c parca)
du-te la doctor si vezi ce iti da...

| Rebecca a răspuns:

Nu cred ca esti anemica. Probabil o cadere de calciu. Mergi si vorbeste cu medicul de familie.

| Anonimus4Ever explică:

Cum adica anemic?
ce inseamna?