| Anonimus4Ever a întrebat:

>-am o problema de vocateva zile degeaba ma spal de dinti in fiecare zi ca dupa ce ma spal in maxim 10 minute iar imi miroase gura de ce?crying am nevoie de ajutor va rog nu-mi place crying inainte nu imi mirosea crying

2 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Hmm, cel mai bine este să te duci la stomatolog happy poate ţi s-a făcut ceva carie sub plombă sau gen.

| Bellinda99 a răspuns:

Poate ai o preoblema cu dintii, sau poate ii ai cariati.Dar in orice caz ca sa nu-ti mai miroase gura poti sa mananci o guma dupa ce te speli pe dinti.O guma mentolata