| Cupidon_Lorenzo_1983 a întrebat:

De vreo 2 saptamani mi au iesit pe picioare si pe maini niste bubite mici dar seara ma mananca ce ar putea fi, as dori sa stiu ce sa fac

1 răspuns:
| AlexBrooK00 a răspuns:

Frate ai luat râie doar râia mânca seara și alea ce ți-au apărut is blânde dacă nu vrei sa mergi la doctor du-te la farmacie cumpara doua creme benzonat de benzile date in fiecare seara și dimineața fa dus timp de 3zile și după spălați hainele la 90G sau 95 După dezifecteaza clanțele tot ce ai atins cu niște spirt ps stai doar cu niște haine pe tine când faci tratamentul ca după le arunci