| andrey_8401 a întrebat:

Fac sala de 3 ani. sunt multumit de cum arat. nu as vrea sa ma mai maresc dar nici sa ma ingras. sa raman asa cum sunt. cine poate sa imi zica un antrenament de mentinere?

2 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Consuma multa apa si legume. legumele nu ingrasa iar apa stiu ca beau tipele care tin la silueta lor. Si toti cei care tin la silueta lor si vor sa nu fie grase/i deloc.
Cel mai bine: fa ce ai facut si pana acumwinking

| dicualex a răspuns:

Baga exercitii fizice cu propria greutate, Flotari, Tractiuni, genuflexiuni, abdomene, te ajuta foarte mult, sunt exercitii cardio, te definesc bine! spor