| asdfcffcvgvv123 a întrebat:

Deci am cumparat o chestie pentru laptop.,, Bagi " cardul de memorie in chestia aia si il,, intrduci " in laptop. Chestia asta e pentru a,, baga" imagini din telefon in pc si invers. In fine, imi spune ca windows nu formateaza G. Si sa verific daca totul este corect dar toate st ok. De ce nu merge?

2 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

Incearca sa dai o formatare la acea ''chestie''.

| asdfcffcvgvv123 explică (pentru xtembix):

Am dat. Si am sters toate lucrurile pe care le aveam pe card, si atunci cand il bag in telefon nici macar nu imi mai apare