| VeVe97 a întrebat:

Deci : Am foarte mare nevoie de ajutor! Prietenul meu cel mai bun s-a indragostit de mine; adevarul e ca si eu tineam la el. Dar eu eram cu un baiat, relatia dura de foarte mult timp. Cand iubitul si-a dat seama ca eu si prietenul avem o relatie mai speciala mi-a interzis sa mai vorbesc cu el, dar cand aveam probleme cu iubitul tot la el ma intorceam pentru ca stiam ca ma asculta. L-am lasat de 2 ori pentru acel "iubit" si acum e suparat pe mine. Nu vrea sa`mi dea nici macar o sansa. Si ma simt prost pentru ca am decat o prietena cea mai buna si pe el, in rest nimeni altcineva. Ce pot sa fac sa ma ierte si sa fim iar cum eram? Va rog ajurati`ma!

2 răspunsuri:
| WorkinForThis a răspuns:

desparte-te de iubitul tau actual si intreaba-l daca vrea sa fiti impreuna

| VeVe97 explică:

Sunt despartita de iubitul meu.Si incerc sa ii explic acestui prieten ca tin foarte mult la el dar zice ca nu are incredere in mine. A spus ca asa cum l`am lasat de 2 ori as putea sa o mai fac odata si ca nu ma mai iubeste cum ma iubea... Ce pot sa fac?straight face