| Ane899 a întrebat:

Deci,am o mare problema.Pai toti colegi de la mine din clasa isi bat joc de mine si nu stiu de ce :S.Adica am 50 de kg si 1.70...Da` am un 4 la mate si cateva note de 6 la aceiasi materie,dar in rest : 8, 9 10(la celelat materi). Acum sa va spun ce-mi fac :IMI IAU SCAUNUL SI-L PUN LA GUNOI,IMI LASA MANCAREA STRICATA PE BANCA MEA,MA INJURA,IMI PUN PIEDICA,MA JIGNESC, ETC.Ce sa fac puppy dog eyes? Sunt disperata, mai ales ca maine icepe scoala.....VA DAU FUNDA,TOTICE VRETI NUMAI AJUTATI-MA CU ORICE! Am nevoie de sfaturi,pareri, etc.:O3 Plis :*
MA AJUTATI?

1 răspuns:
| Coozeman a răspuns:

Esti ca o antilopa intre lei...Asta e doar o parere. Pregateste-te sufleteste.Si spera ca nu va mai fi si anul acesta la fel... Daca nu incearca sa vorbesti cu profesorii sau chiar directoarea/directorul scolii si se va rezolva sigur.