| Ciprian97 a întrebat:

Deci am o prietena, care este fosta mea, si daca fac ceva gresit, catusi de mic, se supara de mine, si eu nu stiu cum sa imi cer scuze de la o fata, pentru ca nu prea a fost cazul.Deci ce sfaturi imi dati?
P.S : Ea inca ma tine la mine, dar eu o plac mai mult ca pe un prieten.
Astept sfaturi.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Voi încă vă iubiți...
Tu îți ceri scuze pentru toate nimicurile, doar ca să-i împaci ei orgoliul, iar ea se preface supărată și mofturoasă, doar ca să aibă ocazia de a fi oblojită de tine, de a-ți vedea pe chip afecțiunea și părerile de rău.
Doi copii, care adoră joaca...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca tu consideri ca n-ai gresit cu nimic, atunci nu este nevoie sa-ti ceri scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bag-o in *** masii si nu te mai injosi atata.Nu-ti dai seama ca-si bate joc de tine te folosese cum vrea ea? Cac*te pe nasul ei de profitoare.

| UneRencontre a răspuns:

Spune-i ca tii la ea doar ca un prieten. Unele ori este mai bine sa-i zici acum decat cand o sa fie prea tarziu si poate dupa aceea nu mai tineti contactul!