| FetitaFrumoasaSiDesteapta a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu mai cresc? Am 13 ani si 1.70 inaltime.Mama mea are 1.63 iar tata 1.82.In ultimul an am crescut doar jumatate de centimetru.Cat credeti ca o sa mai cresc?

Răspuns Câştigător
| Yasmin875 a răspuns:

Nu cred ca o sa mai cresti mai mult de 4-5 cm.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pi dacă mama ta are 1. 63 tu dacă semeni cu ea asa vei fii, solutia ca să m ai cresti in inăltime sint tocurile, mama ta poartă?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze am citit gresit, deci tu ai 1 70, păi e bine, atunci posibil pină la 20 de ani să m ai cresti, scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Stai linistita ca nu mai cresti!
Bucura-te ca esti asa inalta, eu mi-as dori sa fiu mai inalta, avand in vedere ca am doar 1, 65.
Te pup!

| jfdeoeogpde a răspuns:

Hei nu iti face griji. eu am 12 ani si am 1, 72. acum nu te simti prea bine pentru ca se iau prosti si proastele de tine, dar cand vei fi mare o sa vrei sa mai cresti... sfatul meu este sa nu gasesti metode de a ramane asa si stai linistita nu o sa te mai inalti mult