| dragon3 a întrebat:

Deci eram pe strada cu skate-ul si faceam un filmulet cu scheme cu un prieten iar el de pe skate-ul lui a sarit pe skate-ul meu iar al lui a ramas in mijlocul strazii iar o masina a venit si la calcat nu s-a rupt mult pati merge cu el dar nupoti face scheme iar el da vina pe mine si vrea sa iil platesc. ce pot sa fac

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Ii dovedesti prin filmulet ca nu e vina ta ca si-a stricat placa ca doar nu l-ai pus sa sara de pe skate nu?

| dragon3 explică (pentru MariaChrii):

Nu /nu l-am pus

| dragon3 explică (pentru MariaChrii):

Dar cand masina a calcat skate-ul eu personal i-am zis soferului sa dea in spate si atunci s-a rupt skate-ul

| MariaChrii a răspuns (pentru dragon3):

Dc i-ai sp sa dea in spate?
si orium dc a sarir\t de pe skate?

| dragon3 explică (pentru MariaChrii):

Ppentruca vraia ca video clipul sa fie mai interesant

| MariaChrii a răspuns (pentru dragon3):

Acest videoclip a fost eliminat de utilizator.
nu il pot vedea
oricum nu e vina ta el si-a facut-o cu mana lui deci tu nu trebuie sa platesti nimic

8 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

El a sarit de pe al lui pe al tau, el e vinovat, asadar el si-l plateste.

Răspuns utilizator avertizat