| κλάους a întrebat:

Deci...Eu vreau sa am o prietena dar nici nu pot sa vorbesc cu fata de care sunt indragostit. Aveti niste sfaturi? Am scris vreo 5 mesaje pentru ea dar la mine or ramas pana ieri, iar azi o colega de amea (si prietena cu ea) le-o aratat si o spus ca ea nu ma place, cand am auzit asta o inceput sa se miste lumea, am febra si ma doare capul din acel momentsad, pfff pierd tot din cauza asta. Dar am numarul ei de tel, a-s mai vrea sa vorbesc cu ea pentru ultima oara, si asa inainte era foarte frumos cand vb cu mine din 2-2 zile dar de cand o aflat ca sunt indragostit de ea, nimic. Ar fi bine sa o mai sun? Stiu sunt multe fete pe pamant, dar eu acum o iubesc pe ea si oare mai o sa reusesc ceva daca 2 fete or spus ca nu sunt genul lor si mereu cand intalnesc fete se uita cu niste ochi la mine de parca as fi [...]. Nuj ce sa fk, mersi mult.

Răspuns Câştigător
| gooody a răspuns:

Cand esti prea disperat si o cauti insistent mai ales daca ea a aflat ce simti tu pentru ea. cel mai bine ar fi sa o lasi in pace... eventual incearca sa o faci geloasa vorbind cu alte fete.asa ai sa vezi daca o intereseaza sau nu...nu o mai stresa ca o sufoci si nu o sa vrea nimic cu tine in stilu asta

1 răspuns:
| alinutza_3771 a răspuns:

Si eu am vb cu unu 2 ani acum s-a trezit sa zica ca nu ma mai iubestehee hee) ba ma iubeste ba nu nu si totus e gelos cand vb cu cinevahee hee) ca amici...hee hee)))))))))) nu mai inteleg nimic el sa comb.cu una acum sa im faca in ciuda totus si are altahee hee)