| adimancool a întrebat:

Deci,fara decilaughing).La scoala am o colega care imi place mult a naibi de ea :Xas vrea sa-i zic cat o iubesc dar nu potcrying nu inteleg nimic de la eacryingtoata ziua vorbesc cu ea glumim mai vorbim la tel mai o iau in brate mai ne tinem de mana, mai cate o poza facem.Dar azi am facut ca de obicei o poza in care eram destul de apropiati si mi-a dat sms si mi-a zis asa "te rog nu posta poza pe facebook sa nu se inteleaga ca suntem impreuna" crying(ce naiba sa faaaaaaaac. funda

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

In primul rand ca ai pornit cu stangul: fara sa ai experienta, doresti sa descifrezi brusc marea enigma, care este femeia. Au incercat multi oameni de-a lungul timpului si nu au reusit decat sa-si dea cu parerea. In al doilea rand, nu se face ca sa postezi diverse poze pe diverse site-uri, decat daca esti singur in fotografiile respective. In al treilea rand, nu ai proprietatea cuvintelor pe care le folosesti ( vezi sensul cuvantului "a iubi"). Se pare totusi, ca fata de care esti indragostit, merita sa lupti pentru a o cuceri. Bafta!

| adimancool explică (pentru neutrino):

Mda fac si eu ca xLookz ala 14 ani am da imi place mult de eacrying((( ce dqcrying

10 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

La fel eram si eu cu o colega de clasa. Am stat cateva luni in "ceata" ca si tine, am intrebat-o, m-a refuzat politicos.
Poate ai tu mai mult noroc dar, ma indoiesc, te vede ca un prieten, nimic mai mult.
Intreab-o totusi daca ar vrea sa fiti impreuna, dar decat sa o intrebi pe mess ( cea mai mare greseala pe care o poti face vreodata, din atat de multe motive ) mai bine nu o intrebi deloc.
Bafta!

| e7d7n7 a răspuns:

Păi e clar că ea e doar o bună prietenă, nu te place!

| JusTLiVe a răspuns:

Sa ghicesc inca unu cu max 14 ani?

| adimancool explică (pentru JusTLiVe):

Ai avut si uh 14 ani mancatsaslaughing)

| MarianAlexandru17 a răspuns:

Spune-i ce simti, daca esti barbat, daca taci nu nu faci nimic sau continui asa, ea poate se plictiseste si o sa creada ca nu vrei nimic de la ea, ci doar sa fiti prieteni, pana iti faci curaj poate ti-o fura altul.

| BlackFlowerzBoy a răspuns:

Intreab-o daca te place asta este cea mai usoara cale in astfel de cazuri. Funda? happy

| Nilvana a răspuns:

Incearca sa te apropii mai mult de ea. dupa un timp vorbeste cu ea lucruri personale adica ce fel de tipi ii plac, ce asteptari are ea de la el..incepe usor si dupa un timp incear a sa o saruti.

| ANTONIZA a răspuns:

Daca ti-a spus sa nu postezi poza cu voi impreuna poate a crezut ca tu nu o placi, asta-i parerea mea asa ca spune-i ca-ti place de ea si mie mi s-a intamplat!

| adimancool explică (pentru ANTONIZA):

Pai a zis sa nu se creada k sunt cu ea si sincer m-a deranjat chestia asta oarecumsad