| babyloving a întrebat:

Deci ieri am fost impreuna cu clasa la restaurant cu ocazia zilei de 8 martie.Acolo am dansat cu baiatul pe care il plac.Cand a fost o melodie mai lenta cand a trebuit sa dansam cate doi, noi ne-am tinut doar de mana. Dintr-o data el mi-a luat mana intr-a lui si m-a cuprins. A zis :,, Asa se face." Cand a trebuit sa plecam el mi-a spus ca nu i-a placut. eu l-am intrebat ca ce nu i-a placut. El a zis ca muzica. El m-a condus pana aproape de casa mea si pana am ajuns m-a tinut de mana. Cand am dansat ma strangea la pieptul lui foarte tare. Dar azi nu stiu de ce cand i-a spus un coleg mai idiot ca il plac a vrut sa ii dea una. oare trebuie sa il intreb daca are rost sa mai sper la ceva de la el in legatura cu noi sau nu?

3 răspunsuri:
| slapnenorocit a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el, pentru ca altfel nu vei afla niciodata daca simte ceva pentru tine. Ar fi de preferat sa fiti doar voi doi daca discutati si nu in vazul tuturorhee hee

| Adrish a răspuns:

Poate a vrut sa-i dea una ca sa taca si sa inchida gura, poate el a vrut sa te cucereasca singur.Din punctul meu de vedere daca ai sa-l intrebi ai sa te arati fiind o fraiera(care nu esti)care alearga dupa el ca un ciine (sper ca ai inteles ce am vrut sa spun). Asha ca mai lasa un pic totul in mina sortii si vei vedea singura ce vrea el.Bafta!

| ela_6250 a răspuns:

Foarte dragut...cred ca te.ai simtit ca in al 9 lea cer...da eu cred ca inca mai are rost sa speri fiindca el poate sa simtit ciudat atunci cand acel baiat i.a spus ca tu il placi avand in vedere ca erai si tu pe acolo si poate de acea a avut reactia aia
Cel mai bine ar fi sa il intrbi daca te plac sau cel putin pe ocolite
BAFTA!:*:*