| guest244 a întrebat:

Deci, imi place de o fata, este de la mine din scoala. Pot sa spun doar ca nu stiu cum sa o intreb daca vrea sa fie impreuna cu mine... Deci, am inceput sa vorbesc cu ea pe facebook apoi am facut schimb de numere de telefon si de atunci am inceput sa vorbim pe whatapp. Am discutat cu ea si mi-a spus ca ea cateodata simte ca ma place si cateodata simte ca nu ma place. I-am spus ca asa simt si eu desi nu este asa, eu chiar o plac. Acum, nu stiu de ce, dar nu mai vorbim ca inainte... Vorbeam tot timpul dar acum nu.Tot ea mi-a spus ca atunci cand o sa avem sentimente puternice unul pentru celalat poate vom fi impreuna, dar, pana atunci sa ramanem prieteni. Vreau sa fiu cu ea. Ce sa fac?
ROG SERIOZITATE!

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

După ce ți-a spus înseamnă că nu te place clar. Îți pierzi timpul dacă mai încerci ceva. Tu poți să faci ce vrei dar îmi vei da dreptate mai târziu și vei regreta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, tu ai mintit-o pe ea, trebuia sa iti asumi responsabilitatea, si sa ii zici adevarul, ca iti place de ea incontinuu, nu doar in unele momente.
Asta as face eu in locul tau, dupa aia, lasi lucrurile sa decurga asa. Ea probabil te vede un baiat care nu stie ce vrea de la ea, care nu stie ce e cu el. Spune-i ce am zis mai sus, si fii rabdator, ori o sa fiti impreuna, ori nimic. Poate te-a mintit si ea si de fapt te place tot timpul. Nu mai purta masti, ca tu pierzi.

| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Arata-i ca o iubesti.
Fa ceva mirific.