| SoRandom21 a întrebat:

Intrebare pentru o prietena de-a mea:

Asta vara am fost intr-o excursie in care un baiat cu 1 an mai mic decat mine flirta cu mine. A incercat de cateva ori sa ma sarute, dar nu l-am lasat pentru ca nu ma mai sarutasem pana atunci. M-a intrebat daca sa se desparta de prietena lui. L-am refuzat. Nu am mai vorbit cu el de atunci deloc. dar acum ca s-a despartit de iubita imi dau seama ca il plac si ca vreau sa fiu cu el…dar nu stiu daca ma place si el si vreau sa aflu…o sa va spun cum se comporta…colegelor lui le spune ca nu ii pasa de mine si ca nu il atrag.am vorbit cu el acum 1 saptamana si l-am intrebat daca putem fi prieteni. el mi-a raspuns ca da, dar nici macar nu ma salute cand ne intalnim…prietenilor lui nu le spune ca nu ma place sau ca nu ii pasa…ci ca doar nu e momentul…ma ignora, dar totusi se uita la mine mereu cand are ocazia si nu stiu ce sa cred.deci care este parerea voastra.ma place sau nu?

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ii un mic mare orgolios. L-ai refuzat atunci si s-o sifonat tare baiatul. laughing
Sunt variante:
Acuma poate vrea sa te fiarba ca sa ajungi sa faci orice ar vrea el, in cazul asta mai bine uita de el.
Sau vrea sa o faca pe indiferentul ca sa te faca sa te indragostesti de el.

| alessia5158 a răspuns:

Nu !

| DdDiX a răspuns:

Categoric nu! vrea doar sa te faca sa crezi ca-i place de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma, da te place. dar goala.acuma se joaca cu nervii tai ca sa devii o victima sigura. dupa aia ...inapoi la iubita sa-i spuna ca de fapt a gresit.stii sa para ca o iubeste numa pe ea.si o vreme va va prosti pe amandoua.