| anonim_4396 a întrebat:

Deci. imi place foarte mult de un baiat. facem parte din acelasi grup de 20 de prieteni. eu am fost cu 3 baietii din acel grup. El a vorbit cu o fata si i-a spus ca ii place de mine numai k problema e k eu am fost cu prea multi baietii din grup. dar intre noi doi s-au intamplat multe: ne-am sarutat de mai multe ori la diferite petreceri... si imi place maxim de el. vreau sa ii trimit un mesaj in care sa ii spun tot ce simt pentru el. numai k nust ce sa ii scriu.cum sa ma exprim. heeeeeelp me. am nevoie de noi TPU :*

Răspuns Câştigător
| Cornelutz a răspuns:

Pai in primul rand sa nu-l abordezi cu intrebari de genu: ``vrei sa ne combinam?,, si in al doilea rand in mesaju catre el sa descri ce ai simtit in momentele in care ai fost cu el, si apoi sa nu il ei cu intrebarii ca daca iti place de mine sau eu te iubesc si tu ma iubesti? Doar scrii ce ai simtit cand ai fost cu el si apoi daca el a simtit acelasi lucru il intrebi : iti place de mine sau simti ceva pentru mine? Asa il convingi, si apropo mult noroc!

1 răspuns:
| IMPL4NT a răspuns:

Pai mai bine este asa "buna tiam trimis acest mesaj sa iti soun ca desii am fost cu multi baieti pe tine de la un timp te adooor si te iubesc mai mult de cat orice pe lume" sper ca iti va fi de folos o zii frumoasa si plina de noroc