| eu_2619 a întrebat:

Deci mai demult(acum 1 an cam asa)am avut o alergie si am stat internata in spital 2 zile.Mama imi spunea ca poate e de la ciocolata.Eu am incetat sa mai mananc ciocolata, dar nu mai pot adica mi se face pofta cand vad ca mananca ceilalti ciocolata si eu nu pot pentru. nu stiu daca am alergie sau nu la ciocolata.Cuma s putea sa aflu?

3 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Du-te la medic si fa-ti analize. Iti va spune la ce esti alergica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi fa-ti niste analize de sange si ce e mare lucru sa renunti la ciocolata mare chestie laughing eu am renuntat la dulciuri de tot si nu am murit zau laughing mananca alte dulciuri care nu contin ciocolata, sau mai bine consuma mai multe fructe. un consult medical ar fi cel mai indicat daca vrei sa aflii neaparat. Vorbeste cu mama ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai costa vreo 30 lei sa vezi la ce ai alergie...Eu am la oua, CIOCOLATA, dulciuri, alune, arahide, peste etc, aproape tot ce se manancalaughing.