| Razviiiiiiiiii a întrebat:

Deci marg la balul florilor, si trebuie sa aleg o floare, dar nu stiu care. ce fel de floare sa aleg? dar va rog nu imi spuneti trandafir, crin, lalea sau de astea, vreau o floare ceva mai deosebita...va rog care ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| Iustiina a răspuns:

Pai ai putea alege...liliacul sau...orhideea.sau ai putea alege Gura leului

| darkhell217 a răspuns:

O Crizantema

| Andreea114820 a răspuns:

Poti alege sa fii un iris.e foarte frumoasa floarea sau poti alege o orhidee.e la fel de frumoasa.parerea mea.