| AlexandruV993 a întrebat:

Deci mie imi place de o fata de la mine din clasa, doar ca nu stiu daca si ea ma place pe mine. Ea m-a ajutat sa trec la mate impreuna cu colega ei ceea ce m-a bucurat foarte tare. Dar cand la sfarsitul anului am inceput sa dam flori la diriga, am vrut sa-i dau si ei una, dar a refuzat spunand ca nu trebuia, si normal ca m-am facut de rusine.

Nu stiu daca ma place, ziceti-va parerea, chiar vreau sa stiu.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ara997 a răspuns:

Cred ca n-a fost pregatita sa primeasca o floare la tine, si nu a gestionat ine momentul nu a vru sa vada colegii ca ia flori de la tine, unele fete se feresc pentru ca incep sa comenteze toti prostii.
poti sa-i oferi un suc si o floare dar in privat pe motiv ca. ai ramas cu o datorie, pe urma vezi daca merge sa plusezi un compliment sau o invitatie in oras. dar daca fata e serioasa nu merge sa dai buzna plus ca - pune mana pe carte - unele fete nu vor sa iasa cu "coada clase"

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Nu te place, move on.