| an0nim_8483 a întrebat:

Deci nu mai stiu ce sa fac is disperata in privinta mamei este nervoasa intotdeauna ma cearta nu e zi ora in care sa nu ma certe. nu stiu ce sa mai fac incep sa o urasc sa ma distantez de ea uneori imi vine sa fug de acasa sunt disperata nu am voie sa fac nimic ma simt ca intr-o inchisoare as vrea sa plece sa raman doar cu tatal meu asa mi-ar fi mult mai bine voi ce credeti?sad

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i ca te deranjeaza atitudinea ei.

| Anonoim a răspuns:

Stiu un prieten tot asa de suparare a luat chieile de la masina lu maicasa si a busito in poara nu a mai primit bani de buzunar vreun an laughing da sa usurat
varianata 2 du-te cu ea la psiholog si faketi terapie de familie sau de grup funitza (daca consideri)

| yoo_6578 a răspuns:

Cred ca mama ta ar trebui sasi schimbe comportamentul si sa te lase in pace spune-i-o in fata si daca te loveste atunci mutate la o bunika la o matusa asa pentru cateva zile sa nu stie sau la unprieten ca sa vada ca este rau fara tine si ca nu ar mai trebui sa se poarte asa ca tine eu asa as face