| InYourMind a întrebat:

Deci nu știu ce sa mai fac, sunt speriata, de dimineață de când m-am trezit nu mai pot dormi, de la 4 nu ma pot liniști, nu am pofta de mâncare, nimic din ce aud de la cunoscuți nu e de bine, ma agit și sperii și mai mult când ceri părerile celor din jur și le aud opiniile crying
Deci am visat aseară ca am pierdut o pereche de sandale pe care mi le-am luat din Cipru din vacanta acum 3 ani, alea care sunt preferatele mele și am visat ca mergeam cu ele la cineva și acolo na a trebuit sa ma descalț la intrare și după un timp când sa plec nu le mai găseam și mergeam pe strada și întrebam lumea și în vis nu știam unde sunt dar în realitate știu ca erau niște străduțe pe care am mers ultima data în vacanta în Spania dar în vis ma rătăceam și nu știam pe unde sa o iau și se întunecase și îmi era frica și începusem sa plâng, dar în realitate nu îmi e frica de întuneric, dar în vis da crying
Îmi e teama și acum ca am auzit ca cică e semn rău și o sa pierd pe cineva apropiat sau eu o sa pierd un lucru f drag și nu vreau asta. Am început sa plâng când am auzit asta crying
Nu știu ce sa fac, cum sa uit visul asta, cum sa ma liniștesc, cum sa nu fac sa devina realitate crying?

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

În subconstientul tău au fost stocate anumite amintiri, printre care excursiile și sandalele repective. Asta este și motivul pentru care ai avut acel vis.
Nu este cazul să iti faci probleme.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mda... nu ai ce sa faci, inevitabilul o sa se intample :/

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Eu, în locul tău, aș avea o altă problemă. În halul ăsta de cretini am ajuns? Ne ofticăm o zi întreagă pentru că o babetă a scris pe un site de mâna a doua că visul X înseamnă Y? Singura parte bună pe care o văd în toată afacerea asta e că tu oricum voiai să slăbești și acum n-ai mâncat toată ziua. În ritmul ăsta vei face inaniție.