| BloO a întrebat:

Deci prietenul prietenei mele a vorbit cu baiatul pe care`l plac si i`a zis daca ar vrea s`a se bage cu mine chestii de`astea. Dar eu nu m fost de acord pentru ca stiam raspunsul si el prima data a zis ca s`a rugat o data de mine ca s`a fiu cu el sh i-am zis nu si a zis ca se mai gandeste. Iar a doua zi l-a sunat prietenul ala sh l-a intrebare ce s`a gandit iar el a zis ca nu o s`a fiu cu el pentru ca s`a rugat o data de mine sh i-am zis nu sh pentru ca un tovaras de`al lui ma place si nu vrea ca acel tovaras s`a se supere pe el.Sh mentionez ca in fiecare zi avem cate un conflict sh ne cam certam. Iar acel prt al meu mi-a zis c`a sa`r putea s`a ii placa de mine.Deci pana la urma nu stiut ce s`a cred.Si niciodata n`am inteles de ce numai cu mine facea faze sh gesturi dintre toate fetele de aici numai mie imi facea cele mai naspa gesturi.De ce? Dati`va sh voi cu parerea va rog! funditabig grin:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? pentru ca te place! din moment ce a zis ca prietenul lui s'ar supara pe el inseamna ca inca te place. daca nu te'ar placea ar fi zis tare si clar "nu vreau sa fiu cu ea ca nu o plac sh punct" asa ca nu fi fraiera si spune'i tu "bai eu te plac"winking