| anonim_4396 a întrebat:

Deci...sa incep.am cunoscut acum cateva zile un baiat mai mare ca mine ( pe fb) si imi tot zice ca eu sunt sora lui etc.m a pus chiar ca sora pe fb.dar se comporta ciudat..si imi vorbeste scurt insa mereu imi zice "te pup sora mea" ..chiar nu stiu ce sa cred.vreun sfat util? daca va ajuta cu ceva.e leu. va rog. putin ajutor.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te,,vede,, ca pe o sora, cred ca ii place sa converseze pe fb, nimic mai mult

| ElenaSA a răspuns:

Daca va cunoasteti doar pe facebook nu inseamna mare lucru din ce s-a intamplat pana acum.Pur si simplu i-a placut sa vorbeasca cu tine.

| Peaches a răspuns:

In primul rand nicio propozitie sau fraza nu incepe cu "deci" pentru ca acest cuvant este caracteristic unei concluzii.
Acum... tie nu iti convine statutul de "sora"? Sa inteleg ca tu te astepti la ceva mai mult? PE FACEBOOK? Nu ai fost explicita cand ai spus ca el se comporta ciudat.

| Cosmina6622 a răspuns (pentru Peaches):

Pai.1.imi pare rau ca te deranjeaza felul in care incep eu propozitiila insa, eu zic sa iti vezi tu de ale tale happy si 2. nu am zis ca nu mi place ca imi zice ca sunt sora lui si chestii. dar se comporta ciudat.imi vorbeste scurt, nu imi raspunde la toate intrebarile pe care i le pun(si nu sunt intrebari iesite din comun ca sa zici ca l deranjeaza sau ceva) insa niciodata nu lasa conversatia sa se termine.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Cosmina6622):

E un copil de mai putin de 11 ani.

| Cosmina6622 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nu,nu e...are 17 ani...

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Cosmina6622):

Esti sigura? Adica are poze?
Eu una cred ca-si bate joc.Blocheaza-l. Nu are rost.

Sau poate o face doar ca sa-si faca prieteni si el, nu pentru ca ai fii sora lui biologica, sau altceva.
Sora=prietena buna.Da, exista oameni care dupa 2 conversatii te numesc "prieten bun"

| Cosmina6622 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Da..are multe poze cu el si cu"fratele lui de sange" insa ti am zis...se comporta tare ciudat. apropo tu ai FB? laughing

| LastKisss a răspuns:

Prerea mea este ca face misto de tine, eu zic sa nu mai vorbesti cu necunoscuti ptc nu stii ce este de capul lor