| colin16 a întrebat:

Deci sa incepem cu inceputul. Am avut o prietena cu care am fost 2 luni pana prin luna iulie, ea este din aceeasi scoala cu mine, nu stiu cum dar nu am putut-o uita si nu am stat mult cu ea doar 2 luni dar simt ca o iubesc si chiar tin la ea toata ziua tot la ea ma gandesc, ea acum are alt prieten ii tto din aceeasi scoala si normal ii vad in fiecare zi si chiar ma deranjeaza, si eu am avut prietena dupa ce m-am despartit de ea dar nu ii la fel ea a ramas acolo adanc si nu inteleg de ce? ieri am vb cu ea pe mess si mi-a spus ca a luat o pauza cu prietenul ei. oare ar trebui sa ma bag pentru ca eu chiar vreau din tot sufletul sa ma impac cu ea, de 1 decembrie am chemat-o la suc si mi-a zis ca vine dar azi am vazut-o din nou cu prietenus-o ce dumnezeu sa fac? Oare o sa mai fim vreoadata impreuna? De ce fetele sunt asa odata cu unul odata cu altul? funda plss?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Eu spun să te bagi! Asta în special că ea a luat pauză. Înseamnă că cel mai probabil este ceva nasol în relaţia ei. Încearcă, spune-i frumos că tu încă ţii la ea şi nu poţi renunţa atât de uşor la ce-a fost între voi. Află dacă şi ea mai are sentimente pentru tine, şi dacă da, fă tot ce-ţi stă în putinţă să o recâştigi!

3 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Frate,nu incerca sa intelegi femeile, cel putin nu pe toatewinking
cauta sa le intelegi pe cele care merita intelese
sunt n si n de motive pentru care o fata poate sa aiba un astfel de caracter,

| persseuss a răspuns:

As putea sa scriu un roman pe tema asta, de fapt mai multe:laughing

| georgydulcecaciocolata a răspuns:

Sunt fata si asculta-ma stiu ce trebuie sa faci.zi tot ce ai spus aici.motamo. poate si ea simte la fel.i-ai ciocolata, flori si o bijuterie