| anonim_1471 a întrebat:

Deci sa va povestesc! Aseara a fost majoratul fratelui meu, si am cunoscut un tip, un coleg a fratelui meu! El statea doar la masa si am vazut ca ma priveste insistent, asa ca i-am facut semn sa vina sa danseza. A venit dupa cateva minute, si am dansat toata noaptea, iar cand a inceput melodia "florin salam ia-ma viata mea in brate", s-a apropiat foarte mult de mine, aproape ca o imbratisare, si se uite fix in ochii mei! Acum nu stiu ce sa fac! I-am gasit facebook-u si "este intr-o relatie"! ce sa fac, sa ii bag id-ul in lista mea de mess? nu prea as vrea sa ma bag in relatia lui cu aceea tipa, dar parerea mea este ca aceasta"relatie" e la vrajeala, pentru ca ea e foarte uratica!(nu vreau sa imi ziceti ca fac discriminarelaughinglaughinglaughing). dar asa mi se pare... Ce sa fac? funditaAA! URGENTTTTT

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Baga-l in lista de prieteni de pe facebook si daca o sa vrea sa vb cu tine o sa te bage in seama.
exista posibilitatea ca el sa fi fost si un pic ametit eu stiu...
sau doar o aventura asa. ca sa nu fie singur la party.

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Doar da-i cerere, daca o sa vrea sa vorbiti, o sa te bage el in seama.Coryx are dreptate, se poate sa fie putin beat thinking