| adnanapop a întrebat:

Nici macar nu stiu cum sa incep. Am 14 ani el 20 de ani. Nu ne cunoastem dar ne stim asa din vedere. la majoratul fratelui sau pur si simplu m-a imbratisat asa delicat si imi zambea mereu cand ma uitam catre el ba chiar cand am dansat pe acolo cu mai multi baieti a intervenit, a venit langa mine si m-a prins de mana. De multe ori cand ne vedem in ceva localuri /cluburi mereu se uita insistent catre mine. e vedeta pe aici in oras, toate fetele doresc sa fie cu el insa am auzit ca de la o fata are si alte asteptari big grin insa stiu clar ca atunci cand e cu cineva pune suflet in relatie. Nu stiu ce sa fac de aceea va rog sa imi dati sfaturi ce sa fac sa incerc ceva? eu chiar il plac si imi doresc mai mult.tin sa specific ca arata bine e cunoscut pe aici. va rog cat mai multe sfaturi.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai poti incerca ceva, poate e baiat serios si nu are de gand sa isi bata joc de tine

| adnanapop explică (pentru mona):

E baiat serios cred thinking deoarece stiu ca pune suflet intr-o relatie. Multe persoane mi-au zis asta. Dar nu stiu ce sa fac oricum:-J si plus mie nu imi sta in caracter sa ma,, bag'' eu pe el. Astept sa faca el primul pas desi teoretic a facut deja acel pas.

| Gesara a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Daca el vrea "altceva"(stii tu ce vreau sa spun) Adica diferenta de varsta dintre voi este uriasa. Nu cred ca ar fi ok sa aveti o relatie. Ideea e ca la varste atat de diferite nu prea aveti obiective comune.
Eu zic nu, dar acum e decizia ta.

| adnanapop explică (pentru Gesara):

Sunt putin confuza deoarece multe persoane mi-au zis ca nu e genul care sa se bage in seama cu o fata. El asteapta sa fie,, curtat'' deoarece multe isi doresc o relatie cu el.De aceea sunt confuza pentru. ca eu intr-un fel i-am atras atentia si stiu clar ca nu ii sta in caracter sa se dea asa din senin la o fata. oricum multumesc pentru parere happy

| Iubibilăă a răspuns:

Poate a venit la tine ca te iubea, poate era beat.
Eu stiu ca baietii nu vin asa direct la o fata.
Fi foarte atenta cu baietii ce stau cu tine pe interes.
Te pup.

| adnanapop explică (pentru Iubibilăă):

Toate acestea au inceput chiar de cum am venit la majorat. ma privea cam tot timpul.L-am observat. ooo si inca ceva acum imi amintesc. Dupa cateva zile a venit la un local/club si era cu un prieten care ma cunoaste si am2 au venit unde eram eu cu prietena mea si s-au asezat cu noi la masa.Cum a venit m-a prins asa delicat de fata si m-a intrebat ce fac si m-a strans la pieptul lui.Pe moment nu mi-am dat seama cine e. dupa da! m-am cam emotionat big grin dar mi-am revenit.M-am uitat asa ciudat catre el si nu i-am raspuns.Cat a stat acolo incerca sa se bage in seama. nu stiu ce sa fac. Multumesc oricum pentru sfat :*

| SunnyDay88 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic! il lasi pe el sa vina la tine daca chiar te place.

| adnanapop explică (pentru SunnyDay88):

Asta si incerc. Nu imi place sa ma bag eu in seama cu baieti. ii las pe ei.Dar cu acesta pur si simplu il plac si recunosc. Multumesc pentru sfat :*

| adnanapop explică:

Ce credeti doreste mai multe?