| OptsprezeceUnsprezecedouamiidouazecisidoi a întrebat:

Hai salut, aseara am fost la un majorat si am cunoscut o tipa, ne-am distrat, am dansat si la un moment dat mi-a cerut instau, i l-am dat am mai vb dupa 1 ora ne-am strans intr-o camera astia care mai eram treji, era si ea acolo si mai era un prieten care e coleg de clasa cu ea si se tineau de mana si ea statea rezemata de umarul lui, intrebarea e: a vrut sa ma testeze sa vada cum reactionez? Sau era combinata deja cu ala si doar incerca sa il faca pe ala gelos? Dar totusi ideea e ca mi_a cerut instau cand eram doar noi 2, nu mai era nmn deci nu prea avea cum sa il faca pe ala gelos daca nu vedea asta.Sau a treia varianta sunt de rezerva in caz de ceva?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Care-i problema? Un instau? Și erați toți bine dispuși.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru OptsprezeceUnsprezecedouamiidouazecisidoi):

Dar care era ideea? În acel moment ai impresionat-o sexual și nu ți-a spus asta direct., ci prin gestul ei.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru OptsprezeceUnsprezecedouamiidouazecisidoi):

Nu s-a schimbat deloc.

Răspuns utilizator avertizat
| Darky9696 a răspuns:

Buna!
Poate sa insemne orice.
Poate sa nici nu aiba o relatie serioasa cu celalalt tip, la fel cum nu cred ca isi doreste ceva serios nici cu tine. E posibil doar sa te placa, si sa vrea doar sa pastreze legatura cu tine. Cat despre rezerva, nu fii ceva ce nu vrei sa fii; cu alte cuvinte, daca ea te foloseste pentru asta, nu sta in pozitia de rezerva. Move on.

Răspuns utilizator avertizat