| anonim_4396 a întrebat:

Deci simt ca innebunesc, colegul meu de banca e un nesimtit.
Ieri mi-am luat doua pungi de cipsuri, un energizant si o apa.
Totul bine si frumos pana dupa prima pauza, cand am baut din energizant si ce sa vezi. In scurt timp m-am ales cu o afta si un cosbatting eyelashes. Specific mie daca beau dupa cineva. Mentionez ca energizantu era in geanta si geanta inchisa.
Mergem mai departe, mi-am desfacut punga de cips, a luat si el. am mancat si eu. Mai era jumate, am bagat'o in ghiozdan, fermoaru inchis si m-am mutat in spate. Dupa ce a trecut ora eu am iesit afara, dar dragu meu coleg imi mutase lucrurile pentru ca aveam ora cu diriga. Si pentru ca imi era foame am vrut sa mananc din acea punga, dar sa te minunezi! Ca era goala frustrated. Ce sa ii zic lui diriga ca sa ma mute cu altcineva, eu am vorbit cu mama dar nici ea nu stie. Sincer imi vine sa imi pun lacat la fermoar straight face.

Răspuns Câştigător
| Andruza a răspuns:

Ai aceeasi problema ca mine
Numai ca acel coleg al meu e un tampit, un prostanac
Da numai palme dupa cap etc
Si crede-ma ca am vorbit cu diriginta si nu i-a facut nimic
Ca nici el nu recunoste, minte da vina pe altii
Oricum nu stiu ce sa zic. poate diriginta da e diferita de-a mea
Vorbeste cu ea si spune-i ca vrei sa stai cu altcineva, deoarece colegul tau
Incearca totusi nu se stie...
Vorbeste cu el si explica-i daca ai cu cine vorbi
Succes

6 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Spune-i mamei tale sa o sune pe diriga si sa ii zica sa te mte ca altcineva pentru te terorizeaza si iti fura mancarea...in situatia asta eram si eu intra 5a thinking si pana la urma ma mutat

| simf a răspuns:

Incearca intai sa vorbesti cu el fata in fata, fara martori. nu-l jigni, nu-l acuza. spune-i "mie nu-mi place cand tu imi umbli in lucruri, te rog n-o mai face...) daca va continua, spune-i acelasi lucru de fata cu cativa colegi. daca insista, umileste-l in public ("asta e chiar nesimtire, ti-am spus de atatea ori, ce, esti aurolac..."). bine ar fi sa nu ajungi la ultima faza si pentru asta daca nu se potoleste dupa prima atentionare vorbeste cu diriginta sa te mute de langa el, cat mai departe, si explica-i si de ce, tot fara acuze si rugand-o sa nu-i faca morala.

Răspuns utilizator avertizat
| TrustMe a răspuns:

Da-i un pumn in gura, ca daca face chestii din astea inseamna ca e un ratat, deci nu o sa-ti faca probleme daca il lovesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ideea e ca el nu recunoaste iar colegii mi'au spus.
Si altcineva nu mai face gesturi din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tinel ocupat su*ei p.*la incontinu sa nu aibe el timp de mancare la scoala big grin