| Bianca2204 a întrebat:

Deci tot caut sa imi cumpar telefonul HTC cha cha dar nu se vinde nici la Vodafone, Orange sau cosmote. am cautat si pe emag.ro dar nici acolo nu mai e. puteti sa imi dati alte site-uri de pe care pot sa il comand dar sa fie din romania..adica nu site ca Amazon. sau daca stiti un centru, o locatie de unde pot sa il cumpar.

mersi anticipat, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Kazumi a răspuns:

Okazii.ro e cel mai bun

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Mergi si intrebi in magazinele din oras si o sa iti faca ei o comanda daca mai exista pe piata. Funda.