| pissy_3104 a întrebat:

Deci un baiat de la alta clasa tot vrea sa fie cu mine, si eu nu vreau... si ma bate la cap non`stop. mi-a zis c cica ma bate straight face N-ul mai suport laughing)))) ma dispera, e obsedat straight face...

Răspuns Câştigător
| Bianka a răspuns:

Trage-i o palma de sa-l lipesti de peretelaughing Dupa aia te vede albastru-n dungi cu picatele rosiilaughing Nu mai are chef apoi sa fie cu tinelaughing

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Minks a răspuns:

Si intrebarea dumneavoastra pentru boboci este? Sasa cai? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca nu vrei si ca e prost... injural tu. ok?
si nu trebuie sal alegi tu... spune-i ca nu vrei sa fii cu el