| Cosmin019 a întrebat:

Deci, vorbesc cu o fata de ceva timp, ne pupam zilnic si doar atat, eu cred ca nu vrea sa fim impreuna deoarece nu simt ca evoluam in nici un fel, ea zice ca tine la mine si nu prea cred, pentru ca nu asta arata, ne pupam zilnic, dar nu ma lasa sa o tin de mana si cand i-am zis ca o iubesc nu a zis inapoi si parea surprinsa intr-un fel, daca vrea prietenie cu beneficii, n-am nevoie, ce sfaturi imi dati? Si spuneti-mi parera fata de situatia aceasta

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu spui ce varsta are, dar o fata trebuie sa se simta pregatita pentru o relatie. O iei usor. O atingi pentru o clipa pe brat sau pe antebrat, o atingi pe spate cand ii tii usa sa treaca, atunci cand o pupi ii pui mainile pe umeri. Daca poti, pune-i palma ta foarte delicat sub ureche. Un altfel de gest exprima tandrete, fii sigur ca va avea un efect - daca accepta. Si fa-i complimente, dar gandite nu ciobanesti.

| aXy99 a răspuns:

Unde va pupati? laughing

| Elide a răspuns:

Păi tu i.ai spus c.o iubești, dar ea ti.a spus tie?