| anonim_4396 a întrebat:

Deci vreau un tel samsung galaxy si nu stiu cam cat costa la liber si cu pnctele cum este pliz raspunsul explicit care ma ajuta are fnditza!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De care Samsung Galaxy? Eu am Mini.280 ron.Am dat un telefon vechi.Reducere 10E.Am avut si 45 puncte.Prelungire 2 ani ab.de 8 E.L-am marit la 10E cu optiune de internet.50 MB. Poti descarca 100 Mb prin Refill de cate ori vrei.Iti ia din minutele care le ai.Nu mult. Daca mai vrei detalii scrie pe privat.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Mersi mult de raspuns vina mea a fost ca nu am specificat de care Samsung galaxy s 2 nu mini

| Bteen a răspuns:

Samsung galaxy s 2 cel mai ieftin ajunge pe la 11 milioane...cu tot cu puncte si ce mai vrei tu...la liber e vreo 23.