| niggerswiggers a întrebat:

Deck, de ceva timp am o flame incontestabila mananc incontinuu (baiat) si nici macar nu sunt gras drloc. nu m.as plange ca ma Ingras dar vreau sa stiu daca e ceva in neregula cu mine Sau doar faptul ca sunt In crestere 14 ani... SAU SUNT UN URS HIBRID CARE STRANGE GRASIME PENTRU HIBERNAREEEE ...Glumeam FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista mai multe feluri de metabolism.Sunt persoanele normale, la care relatia dintre mancarea pe care o mananca si greutatea sunt direct propirtionale.Au cam o greutate normala.Sunt persoane care mananca mult si nu se ingrasa.Asa esti tu si asa e cel mai bine, mai ales pentru fete.Si sunt acel tip de persoane care mananca putin, dar se ingrasa mult.Alea care le auzi zicand ca pun 1 kg de la o pizza(e o exagerare, dar cam asta vreau sa zic)

1 răspuns:
| Mandeliu a răspuns:

Da, faptul ca esti in crestere este probabil factorul pentru care tu nu te ingrasi. Asa am avut si eu o perioada in care am slabit subit si acum nu mai pot sa pun la loc. Stai linistit, e totul in regula.